PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

2018-06-24

1. Przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

2. W środę Uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy patronki naszego miasta. Modlimy się za wszystkich mieszkańców prosząc o opiekę Maryi w naszych rodzinach i miejscach pracy.

3. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotr i Pawła msze święte o 7.30, 9.00, 16.00 i o 18.00. Nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Ofiary w tym dniu składane są z przeznaczeniem do dyspozycji Ojca Świętego – tzw. świętopietrze.

4. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela lipca. Po każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po mszy świętej o 7.30.

5. KANA w Mielcu zaprasza dzieci i młodzież z mieleckich szkół podstawowych w wieku od 9-11 lat na wakacyjne zajęcia z programowania i robotyki. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

6. W piątek zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny. Dziękujemy nauczycielom i katechetom za prace i trud włożony w wychowanie dzieci i młodzieży. Wszystkim życzymy bezpiecznych i spokojnych wakacji. Podróżujący szczęśliwej drogi i udanych urlopów. Witamy tych, co wakacje będą przeżywać w naszym mieście.