PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

2018-06-10

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczoną na pokrycie kosztów ogrzewania w sezonie zimowym.
2. Msza Święta za Ojczyznę na Starówce w Bazylice we wtorek o godz. 18:oo. Godzinę wcześniej jest adoracja i różaniec za Ojczyznę. Zapraszamy.
3. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie w środę o 20.oo. zachęcamy do składania próśb i podziękowań. Zabierzmy świece i przyjdźmy licznie całymi rodzinami.
4. W sobotę wyruszamy w pielgrzymkę do Ludźmierza i Zakopanego. Wyjazd o godz. 5.oo z parkingu kościelnego. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych zachęcamy do zapisu. Koszt pielgrzymki 50 zł.
5. Od 25 maja br. zaczęło obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego ws. ochrony danych osobowych. Nakłada to na wszystkie instytucje, także kościelne pewne obowiązki. Jednym z nich jest to, że wszelkie pisma zawierające dane osobowe np. świadectwo chrztu, różne zaświadczenia będzie można wydać tylko osobiście temu, kogo dokument dotyczy. Inni będą mogli pobrać taki dokument tylko na mocy pisemnego upoważnienia. Oczywiście gdy chodzi o małoletnich stosowny dokument może odebrać w ich imieniu rodzic, albo prawny opiekun, ale już nikt z rodziny nie będzie mógł odebrać takiego dokumentu, bez pisemnego upoważnienia.
6. Prezydent Miasta Mielca oraz Rada Seniorów i Rada Miejska zapraszają mieszkańców w sobotę o godz. 16.oo na festyn do szkoły Podstawowej nr 13. W programie przewidziany występ Zespołu Pieśni i Tańca Rzeszowiacy oraz wiele konkursów i atrakcji dla dzieci.
7. Hufiec ZHP zaprasza do udziału w wypoczynku letnim dzieci i młodzież. Szczegóły na plakacie.
8. Zapraszamy w imieniu organizatorów na koncert zespołu „CONTRA MUNDUM” i galę Festiwalu Filmowego w czwartek 14 czerwca o 18.oo w SCK w Mielcu. Wstęp wolny.