PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

2018-06-03

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy Świętej o godz. 12.oo. W dni powszednie procesje po Mszy Świętej o godz. 18.oo. Zapraszamy do licznego udziału a szczególnie dziewczynki sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących oraz dzieci pierwszokomunijne w strojach.
2. W czwartek zakończenie oktawy i błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy na procesję o godz. 16.oo lub po Mszy Świętej o 18.oo.
3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy Świętej będzie również procesja eucharystyczna.
4. Za tydzień składka inwestycyjna.
5. W tym miesiącu nie będzie spotkań w grupach przed bierzmowaniem dla klas VI i VII Szkół Podstawowych.
6. Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA zaprasza na koncert w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej Hortus Musicus do auli KANY w czwartek 7 czerwca o 19.oo.
7. W przyszłą niedzielę franciszkanie świeccy zapraszają wszystkich sympatyków na spotkanie braterskie, które odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 14.3o w salce parafialnej na plebanii.
8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarę złożoną na kościół z okazji Bożego Ciała mieszkańcom ul. Majowej, Witosa, Królowej Jadwigi, św. Anny i Wolności 159-214.
9. Organizujemy, 16 czerwca w sobotę, pielgrzymkę do Ludźmierza i Zakopanego, Sanktuarium Narodowe na Krzeptówkach oraz pustelnia św. Alberta. Można się zapisywać w zakrystii z wpłatą 50 zł. Zapraszamy do udziału.
10. Istnieje możliwość wyjazdu do Starego Sącza 17 czerwca w niedzielę na Diecezjalne Święto Rodzin. Również można się zapisywać w zakrystii.
11. Zapraszamy mieszkańców Miasta Mielec na spotkanie otwarte z Posłem Kazimierzem Moskalem i Senatorem Zdzisławem Pupą, które odbędzie się dzisiaj o godz. 17.oo w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerminie.